Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Na křídlech draků
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Velkovšechno (REXhry)Velkovšechno (REXhry)

Chytrá kooperativní karetní hra Velkoměsto o stavění města dostává nové samostatné herní varianty: Velkostatek a Velkopark a celé to spojuje rozšíření Velkovšechno. K Velkoměstu je nyní dostupné i malé rozšíření Doprava. Zobrazit více...


ShogiShogi

Na prodejně máme opět skladem japonskou logickou hru pro dva hráče s názvem Shogi. Shogi jsou takovou komplexnější a zábavnější variantou šachu. Navíc tato verze Shogi odstraňuje potřebu znalosti japonského značení. Zobrazit více...


Albi (novinky)Albi (novinky)

Výroční limitované edice velice populárních karetních her Sabotér a 6 bere! Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Česká pošta
Balík Do ruky

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání. Dodání D+1. Adresát je o tom informován prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
 

Při objednávceCena za dopravuCena za platbu při převzetí - DobírkaCena za platbu převodem na účetPlatba kartou
do 2500 Kč119 Kč36 KčZdarmaZdarma
nad 2500 KčZdarmaZdarmaZdarmaZdarma

Pokud byl pokus o doručení neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky je adresát informován papírovým oznámením. Zásilka bude uložena na ukládací poště po dobu maximálně 7 pracovních dnů, poté bude vrácena zpět k nám. Na ukládací poště si také můžete vyžádat znovu doručení na vaši dodací adresu, prodloužení úložní doby pro vyzvednutí zásilky až na 15 dnů, a nebo změnit místo dodání.
Balík Na poštu

Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání. Vyberte si kteroukoli z 2 600 pošt po celé ČR a zásilku si vyzvedněte, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.
 

Při objednávceCena za dopravuCena za platbu při převzetí - DobírkaCena za platbu převodem na účetPlatba kartou
do 2500 Kč99 Kč36 KčZdarmaZdarma
nad 2500 KčZdarmaZdarmaZdarmaZdarma
Balíkovna (dříve Balík do balíkovny)

Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven České pošty s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Zásilku si můžete vyzvednout již následující pracovní den po dni podání. Česká pošta zákazníka uvědomí o jeho zásilce pomocí SMS nebo e-mailu. Tato služba je dostupná na více než 120 poštách a depech České pošty a stále se rozrůstá.

Při objednávceCena za dopravuCena za platbu při převzetí - DobírkaCena za platbu převodem na účetPlatba kartou
do 2000 Kč65 Kč36 KčZdarmaZdarma
nad 2000 KčZdarmaZdarmaZdarmaZdarma

Pokud využijete službu Dobírka k platbě zásilky při vyzvednutí ve výdejním BOXU přepravce České pošty k vyzvednutí Balíku do balíkovny (např. ALZA box), bude nutné zásilku zaplatit předem online před jejím vyzvednutím. Odkaz k online platbě bude zaslán českou poštou jako dobírka s avízem k vyzvednutí. Platba na místě u výdejního BOXU není možná kartou, ani hotově. Viz podmínky české pošty: Dobírku lze uhradit jen platební kartou online (odkaz na tuto platbu adresát nalezne v avízu o uložení nebo ve Sledování balíku). V případě naplnění kapacity výdejního boxu, či místa může dopravce zásilku přesměrovat na najbližší pobočku. O této skutečnosti bude odběratele informovat formou mailu, nebo sms. Děkujeme za pochopení.


Sledování zásliky je možné v detailu vaši objednávky. Nebo po zadání čísla balíku na stránkách české pošty.
Sledování zásilky

Více informací naleznete na stránkách České pošty zde: Balíku Do ruky, Balíku Na poštu, Balíkovna,
 
V případě jakéhokoliv dotazu, nebo problému se zásilkou nám napište na info@ostrov-her.cz
nebo zavolejte na +420 775 421 349. Rádi Vám pomůžeme.