Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Na křídlech draků
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Velkovšechno (REXhry)Velkovšechno (REXhry)

Chytrá kooperativní karetní hra Velkoměsto o stavění města dostává nové samostatné herní varianty: Velkostatek a Velkopark a celé to spojuje rozšíření Velkovšechno. K Velkoměstu je nyní dostupné i malé rozšíření Doprava. Zobrazit více...


ShogiShogi

Na prodejně máme opět skladem japonskou logickou hru pro dva hráče s názvem Shogi. Shogi jsou takovou komplexnější a zábavnější variantou šachu. Navíc tato verze Shogi odstraňuje potřebu znalosti japonského značení. Zobrazit více...


Albi (novinky)Albi (novinky)

Výroční limitované edice velice populárních karetních her Sabotér a 6 bere! Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Obchodní podmínkyObchodní podmínky


Provozovatel internetového obchodu www.ostrov-her.cz
Ivana Svítková
Rozkošného 895/6
Praha 5 - Smíchov 150 00
Česká republika

IČ: 71018689
DIČ: CZ7955192366
Bankovní spojení: 2700724017 / 2010

Kontakt:
tel.: +420 775 421 349
email: info@ostrov-her.cz

Provozovatel je plátcem DPH.

Obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím (dále jen „prodávající) a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu www.ostrov-her.cz prodávajícího.


1) Ochrana osobních údajů
Osobní údaje 
kupujícího, které kupující uvede v objednávce produktu, prodávající nepředává žádné další osobě. Nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce internetového obchodu www.ostrov-her.cz, pokud se kupující neregistruje  a nevytvoří si vlastní uživatelský profil. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje kupujícího předávány v rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží, a služba Ověřeno zákazníky portálu Heureka (pouze jméno a email).

2) Registrace – uživatelský profil

Kupující si může zřídit zdarma Uživatelský profil, kde uvede jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění budoucích objednávek kupujícího. Registrovaný kupující může využívat výhod, které nabízí Věrnostní program. Osobní údaje registrovaných kupujících prodávající nepředává žádné další osobě a nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu www.ostrov-her.cz. Údaje, které prodávající kupujícím uchovává a zpracovává, může kupující kdykoliv změnit, a to po přihlášení do uživatelského profilu. Svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení může registrovaný kupující kdykoliv odvolat, a to tak, že na hlavní stránce zadá svůj email do políčka odběr novinek a použije tlačítko odhlásit. Odhlášení lze také provést zasláním emailové zprávy s žádostí na info@ostrov-her.cz nebo tuto skutečnost oznámí prodávající telefonicky.
Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů může registrovaný 
kupující kdykoliv odvolat, a to zasláním emailové zprávy s žádostí na info@ostrov-her.cz nebo tuto skutečnost oznámí prodávající telefonicky.
Objednávky lze uskutečnit i bez registrace.

3) Objednání zboží
Objednání zboží je možné provést elektronicky nebo telefonicky (na číslo uvedené v kontaktech). Potvrzení objednávky 
kupujícím je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena v moment doručení závazného potvrzení objednávky ze strany prodávajícího. Objednávka slouží k rezervaci zboží. Potvrzení o přijetí objednávky do systému není potvrzení objednávky. Prodávající po ověření dostupnosti a termínu dodání požadovaného zboží potvrdí objednávku kupujícímu. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti, která jsou pokládána za závazná pro obě strany, pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době potvrzení. Za podstatné podmínky se považuje zejména předmět objednávky (přesná specifikace zboží a jeho počtu), cena za zboží a přepravu, způsob a termín doručení.
Uzavřením kupní smlouvy 
kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačních podmínek, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

4) Storno objednávky

Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. Kupující, který nekupuje zboží v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, má dále v souladu s § 53, odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodávaného zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet, k uzavření kupní smlouvy nedojde.

5) Způsoby úhrady
Veškeré způsoby úhrady ceny zboží je možné zvolit při výběru dopravy. Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad a návod k použití výrobku. Instalace zboží, nebo montáž nejsou součástí kupní smlouvy. V obchodě www.ostrov-her.cz je možné hradit zboží níže uvedenými způsoby:
  • Platba předem na účet prodávajícího - Kupující obdrží předem při potvrzení objednávky veškeré informace k platbě, vč. čísla účtu a variabilního symbolu, který platbu identifikuje. Částku kupující uhradí převodem z účtu, poštovní poukázkou - složenkou nebo vkladem hotovosti na účet 2700724017 / 2010. Zboží bude expedováno po obdržení platby na bankovní účet v nejbližším možném termínu, obvykle do 24 hodin.
  • Dobírka - Objednané zboží bude zasláno prostřednictvím smluvní zásilkové služby (Česká pošta, DPD, Zásilkovna, Úloženka) a při převzetí zboží kupující uhradí částku v hotovosti.
  • Platba kartou - Platba platební kartou jako například Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro pomocí zabezpečené platební brány GoPay.
6) Doručení a dodací podmínky
Dopravu na určenou adresu zajišťuje 
prodávající, a to na území celé České republiky. Zásilka je obvykle doručena do 5 pracovních dnů od jejího odeslání prodávajícím. Rychlost doručení závisí na přepravci (Česká pošta, DPD, Uloženka nebo Zásilkovna), kterého si vybere kupující při tvorbě objednávky. O odeslání zboží je kupující informován e-mailem. Některé zásilky mohou být rozděleny do více balíků. Poštovné dalších balíků je v tomto případě na náklady prodávajícího. Přehled způsobů dodání včetně poplatků je uveden v sekci Doprava.
Kupující je povinen objednané zboží převzít a prohlédnout si jej bezprostředně po jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je kupující za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na základě vyhotoveného záznamu bude kupujícímu poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Kupující má také právo od smlouvy odstoupit. Podepsáním dodacího listu kupující souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

7) Záruční doba
V zásilce je vždy přiložen daňový doklad, který slouží i jako záruční list. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak, a začíná běžet ode dne předání zboží 
kupujícímu. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, ale nevztahuje se na běžné opotřebení zboží (nebo jeho dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji ani jako takovou reklamovat.

8) Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být oznámeno prodávajícímu, a to elektronicky na emailovou adresu info@ostrov-her.cz, nejpozději poslední den 14 denní lhůty od převzetí. Při odstoupení je nutné uvést číslo a datum objednávky a poslat zásilku zpět na zde uvedenou adresu prodávajícího: Ivana Svítková, Rozkošného 895/6, 150 00 Praha 5, a to nejdéle ve 14 denní lhůtě od svého oznámení. Prodávající doporučuje zboží poslat doporučeně a pojistit ho, neboť neručí za ztrátu zboží způsobenou přepravcem. Zboží na dobírku prodávající nepřevezme. Dopravu zpět k nám platí vždy zákazník. My však vrátíme peníze zpět nejen za vrácené zboží, ale i za dopravu, kterou jste uhradili při nákupu zboží.
Rozbalením ani použitím zboží nezaniká právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu. Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak 
prodávající má právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté kupujícímu naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.
Kupní cena nebo její část bude 
kupujícímu vyplacena v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 14 dnů po doručení zboží prodávajícímu, a to převodem na účet kupujícího nebo formou složenky. Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit také v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání.

9) Reklamace
V případě, že 
kupující zjistí, že zboží, které obdržel, je poškozené či nefunkční, zašle řádně zabalenou a kompletní zásilku (včetně příslušenství, veškeré dokumentace, dokladu o koupi/daňového dokladu) s podrobným popisem závady a kontaktními údaji kupujícího (zpáteční adresa, tel. číslo) na uvedenou adresu prodávajícího: Ivana Svítková, Rozkošného 895/6, 150 00 Praha 5.
Prodávající doporučuje zboží poslat doporučeně a pojistit ho, neboť neručí za ztrátu zboží způsobenou přepravcem. Zboží na dobírku prodávající nepřevezme. Ihned po převzetí zboží bude prodávající kupujícího informovat o převzetí zboží do reklamace a o vyřízení reklamace bude prodávající kupujícího informovat e-mailem, případně telefonicky. Samotná reklamace bude vyřízena do 30 dnů od převzetí (pokud nedojde k jiné dohodě mezi prodávajícím a kupujícím). Vadné nebo poškozené zboží vymění, vrátí kupní cenu nebo nabídne slevu na zboží.
Prodávající upozorňuje, že nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. U zamítnutých reklamací mohou být účtovány náklady na reklamační řízení a manipulační poplatky.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, Praha 2, 120 00, IČ: 00020869, http://coi.cz.

 

EET - Elektronická Evidence Tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
Obchodní podmínky jsou platné od 25. 3. 2019 do odvolání.


V případě změny obchodních podmínek, jsou za závazné brány ty, které byly platné v den nákupu zboží.