Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
Česká poštaDPDPPLZásilkovna.czPřátelský e-shop

Platební možnostiV obchodě www.ostrov-her.cz je možné hradit zboží níže uvedenými způsoby:
  • Platba předem na účet dodavatele  - Zákazník obdrží předem veškeré informace k platbě, vč. čísla účtu a variabilního symbolu, který platbu identifikuje. Částku zákazník uhradí převodem z účtu, poštovní poukázkou - složenkou nebo vkladem hotovosti na účet 2700724017 / 2010. Zboží bude expedováno po obdržení platby na bankovní účet v nejbližším možném termínu, obvykle do 24 hodin.
 
  • Dobírka - Objednané zboží bude zasláno prostřednictvím smluvní služby (Česká pošta, DPD a Zásilkovna) a při převzetí zboží zákazník uhradí částku v hotovosti.
 
  • Platba kartou - Platba platební kartou jako například Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro pomocí zabezpečené platební brány GoPay. Platba proběhne okamžitě, a tím je možné expedovat zásilku v co nejkratším možném čase.
 
  • Převzetí na prodejně - Platba v hotovosti či platební kartou jako například Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro pomocí platebního terminálu na prodejně.
 
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.