Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Kdy se to stalo?
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
Zaklínač: Starý svět - předobjednávka
 Novinky
Karak 2 (Albi)Karak 2 (Albi)

Dlouho očekávané pokračování populární rodinné deskovky Karak je tu. Hrdinové opustili ruiny hradu, aby se vypořádali s nástrahami na povrchu. Shromážděte své oddíly a postavte se zlu v Karak 2. Zobrazit více...


Blackfire (novinky)Blackfire (novinky)

Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu jsou tu. Ujměte se jedné z dostupných železničních společností, vybudujte její síť a veďte ji k prosperitě. Během 12 her sledujte růst železnice v Americe. Vaše unikátní mapa vám zůstane napořád. Zobrazit více...


REXhry (novinky)

Amulet * Ptačí říše Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Platební možnostiV obchodě www.ostrov-her.cz je možné hradit zboží níže uvedenými způsoby:
  • Platba předem na účet dodavatele  - Zákazník obdrží předem veškeré informace k platbě, vč. čísla účtu a variabilního symbolu, který platbu identifikuje. Částku zákazník uhradí převodem z účtu, poštovní poukázkou - složenkou nebo vkladem hotovosti na účet 2700724017 / 2010. Zboží bude expedováno po obdržení platby na bankovní účet v nejbližším možném termínu, obvykle do 24 hodin.
 
  • Dobírka - Objednané zboží bude zasláno prostřednictvím smluvní služby (Česká pošta, DPD a Zásilkovna) a při převzetí zboží zákazník uhradí částku v hotovosti.
 
  • Platba kartou - Platba platební kartou jako například Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro pomocí zabezpečené platební brány GoPay. Platba proběhne okamžitě, a tím je možné expedovat zásilku v co nejkratším možném čase.
 
  • Převzetí na prodejně - Platba v hotovosti či platební kartou jako například Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro pomocí platebního terminálu na prodejně.