Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Kdy se to stalo?
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
Zaklínač: Starý svět - předobjednávka
 Novinky
Karak 2 (Albi)Karak 2 (Albi)

Dlouho očekávané pokračování populární rodinné deskovky Karak je tu. Hrdinové opustili ruiny hradu, aby se vypořádali s nástrahami na povrchu. Shromážděte své oddíly a postavte se zlu v Karak 2. Zobrazit více...


Blackfire (novinky)Blackfire (novinky)

Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu jsou tu. Ujměte se jedné z dostupných železničních společností, vybudujte její síť a veďte ji k prosperitě. Během 12 her sledujte růst železnice v Americe. Vaše unikátní mapa vám zůstane napořád. Zobrazit více...


REXhry (novinky)

Amulet * Ptačí říše Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Sleva 5 % pro školy a školky


Pro školy a školky jsme připravili slevu 5 % z objednávky (sleva se nevztahuje na dopravu). Pokud chcete využít nabízené slevy, zaregistrujte se a zadejte platnou fakturační adresu, včetně IČO. Po kontrole fakturačních údajů vám převedeme zákaznický účet na účet školní.

U první objednávky vám bude sleva dodatečně započtena po ověření fakturačních údajů. Škola bude mít nadále na svém školním účtu automaticky nastavenou uvedenou slevu 5 % i  pro následující objednávky. Po přihlášení je tato sleva již přímo započtena u ceny zboží - vidíte konečnou cenu zboží po slevě.


Sleva 5 % se nevztahuje na dopravu. Školní účet je vyloučen z věrnostního programu. Registrací škola či školka získá také možnost zaslání zboží s fakturou se splatností 14 dnů.

Co škola získá registrací:
  • Sleva 5 % na veškeré nabízené zboží
  • Po přihlášení do vašeho školního účtu vidíte konečnou cenu zboží po slevě.
  • Dodání zboží bez nutnosti platit zboží při převzetí
  • Faktura se splatností 14 dnů (nebo dle předešlé domluvy)
  • Doprava při objednávce nad 2000 korun je zdarma
Již jste u nás nakupovali bez registrace a chcete vytvořit váš školní účet? Nevíte si rady? Zavolejte nebo nám napište a rádi vám s registrací pomůžeme.


Kontaktovat nás můžete na obchod@ostrov-her.cz nebo telefonicky: +420 775 421 349.