Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
Česká poštaDPDPPLZásilkovna.czPřátelský e-shop

Věrnostní program


Milí zákazníci,

jsme rádi, že se k nám vracíte a že vás ostrov-her baví. Připravili jsme pro vás věrnostní program, díky kterému můžete i ušetřit. Věříme, že vás potěšíme.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Za každý nákup budete odměňováni kredity. Za každých 25 Kč získáte 1 kredit. Každý kredit má hodnotu 1 koruny. Kredity můžete čerpat ve chvíli, kdy jich nastřádáte 50. Takže pokud u nás nakoupíte například za 2500 korun, hned při dalším nákupu můžete mít 100 korun slevu.

Podmínky věrnostního programu
  • Věrnostního programu se může zúčastnit každý, kdo se u nás zaregistruje. Registrace trvá chvilku a je zdarma. Registrovaný může využívat různé výhody: sledovat stav objednávky nebo sledovat výši naspořených kreditů. Navíc v tuto chvíli získá každý nově zaregistrovaný do svého účtu 20 kreditů.
  • Kredity připisujeme na zákaznický účet ve chvíli potvrzení objednávky a jejich počet se z jednotlivých objednávek sčítá. Když dojde ke zrušení objednávky, kredity jsou ve stejné výši z účtu odečteny.
  • Kredity připisujeme z ceny produktu, ne z dopravy.
  • Maximálně lze čerpat počet kreditů v hodnotě vaši objednávky bez dopravy.


 
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.