Ostrov her - Společenské deskové hry a hlavolamy
Small World of Warcraft
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Upozornění

Přepravním společnostem se ve velkém množství navýšil počet zásilek, které nyní doručují a doba doručení se může prodloužit o 1 až 3 dny. Prosíme o strpení při čekání na váš balíček. Děkujeme za pochopení.


Nové hry (Blackfire)

Nové rozšíření pro oblíbenou party hru Dixit, rodinná hra Labužníci, Paranormální detektivové a karetní blafovací hra Pikantní kočky. zobrazit více...


Dragomino

Hra Dragomino je samostatná hra ze světa Kingdomino určená pro menší děti, a právě nám dorazila do obchodu.  zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Věrnostní program


Milí zákazníci,

jsme rádi, že se k nám vracíte a že vás ostrov-her baví. Připravili jsme pro vás věrnostní program, díky kterému můžete i ušetřit. Věříme, že vás potěšíme.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Za každý nákup budete odměňováni kredity. Za každých 25 Kč získáte 1 kredit. Každý kredit má hodnotu 1 koruny. Kredity můžete čerpat ve chvíli, kdy jich nastřádáte 50. Takže pokud u nás nakoupíte například za 2500 korun, hned při dalším nákupu můžete mít 100 korun slevu.

Podmínky věrnostního programu

  • Věrnostního programu se může zúčastnit každý, kdo se u nás zaregistruje. Registrace trvá chvilku a je zdarma. Registrovaný může využívat různé výhody: sledovat stav objednávky nebo sledovat výši naspořených kreditů. Navíc v tuto chvíli získá každý nově zaregistrovaný do svého účtu 20 kreditů.
  • Kredity připisujeme na zákaznický účet ve chvíli potvrzení objednávky a jejich počet se z jednotlivých objednávek sčítá. Když dojde ke zrušení objednávky, kredity jsou ve stejné výši z účtu odečteny.
  • Kredity připisujeme z ceny produktu, ne z dopravy.
  • Maximálně lze čerpat počet kreditů v hodnotě vaši objednávky bez dopravy.


 

 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.