Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
MLEM: Vesmírná agentura
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
Divoká Amazonie
 Novinky
TTGames (novinky)TTGames (novinky)

ArcheOlogic * ECOS: První kontinent * Zahradní říše + promo karta Školka Zobrazit více...


MindOK (novinky)MindOK (novinky)

Turing Machine - Najděte TAJNÝ KÓD pomocí „mechanického počítače“ pracujícího bez elektřiny, jen s děrnými štítky. Turing Machine je rychlá, zajímavá a také napínavá výzva! Zobrazit více...


REXhry (novinky)REXhry (novinky)

Příval temnoty: Plameny pekelné * Příval temnoty: Zkáza nebes * Duchové ostrova * Duchové ostrova: Rozervaná země * Duchové ostrova: Trny a drápy * Duchové ostrova: Křídla a plamen * Mozkožrout: Za hranice evoluce * Mozkožrout: Za hranice věčnosti Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Věrnostní program


Milí zákazníci,

jsme rádi, že se k nám vracíte a že vás ostrov-her baví. Připravili jsme pro vás věrnostní program, díky kterému můžete i ušetřit. Věříme, že vás potěšíme.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Za každý nákup budete odměňováni kredity. Za každých 25 Kč získáte 1 kredit. Každý kredit má hodnotu 1 koruny. Kredity můžete čerpat ve chvíli, kdy jich nastřádáte 25. Takže pokud u nás nakoupíte například za 2500 korun, hned při dalším nákupu můžete mít 100 korun slevu.

Podmínky věrnostního programu

  • Věrnostního programu se může zúčastnit každý, kdo se u nás zaregistruje. Registrace trvá chvilku a je zdarma. Registrovaný může využívat různé výhody: sledovat stav objednávky nebo sledovat výši naspořených kreditů. Navíc v tuto chvíli získá každý nově zaregistrovaný do svého účtu 20 kreditů.
  • Kredity připisujeme na zákaznický účet ve chvíli odeslání objednávky a jejich počet se z jednotlivých objednávek sčítá. Když dojde ke zrušení objednávky, kredity jsou ve stejné výši z účtu odečteny.
  • Kredity připisujeme z ceny produktu, ne z dopravy.
  • Maximálně lze čerpat počet kreditů v hodnotě vaši objednávky bez dopravy.