Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Na křídlech draků
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Velkovšechno (REXhry)Velkovšechno (REXhry)

Chytrá kooperativní karetní hra Velkoměsto o stavění města dostává nové samostatné herní varianty: Velkostatek a Velkopark a celé to spojuje rozšíření Velkovšechno. K Velkoměstu je nyní dostupné i malé rozšíření Doprava. Zobrazit více...


ShogiShogi

Na prodejně máme opět skladem japonskou logickou hru pro dva hráče s názvem Shogi. Shogi jsou takovou komplexnější a zábavnější variantou šachu. Navíc tato verze Shogi odstraňuje potřebu znalosti japonského značení. Zobrazit více...


Albi (novinky)Albi (novinky)

Výroční limitované edice velice populárních karetních her Sabotér a 6 bere! Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Krosmaster: Arena

Krosmaster: Arena
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1001844
Výrobce
Japanime Games
Doporučený minimální věk
8
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
4
Herní doba (min.)
60
Jazyková verze 
anglická
1 949,- KčCena s DPH
nedostupné
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

Krosmaster Arena je hra s figurkami typu PVP „hráč proti hráči“. Válečníci si změří síly se svými souputníky v arénách roztroušených kolem Hormonde. Všichni hráči začínají se stejným počtem bodů, které využijí k vybudování družiny. Jenom hráči s promyšlenou strategií a s vyrovnanou družinou bojovníků získají převahu.

 
Hra obsahuje několik nádherných a již namalovaných figurek. Každá postava má své unikátní vlastnosti, které se snažíte využít k vašemu vítězství v aréně. Při pohybu po aréně je možné nalézt i mince, které slouží k nákupu lepšího vybavení pro vašeho hrdinu. Hra má velice jednoduchá pravidla, ale lze v ní vymýšlet různé strategie a komba.

Příběh:

Ve zvláštním světě ukrytém hluboko v hlubinách času Démoni našli krutého koníčka. Arénu! Démoni si vyberou bojovníky z různých světů a vyšlou je do Hormonde. Zotročení gladiátoři zde musí bojovat za záchranu svých duší. Proč jen bohové nezabrání tomuto děsivému cirkusu? Proč i Xelor sám přivírá nad démony oči? To jsou otázky, které si my smrtelníci můžeme klást, ale co mají bohové v úmyslu, stejně tušit nemůžeme. 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)