Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
Česká poštaDPDPPLZásilkovna.czPřátelský e-shop

Monster park

Monster park
  • Monster park
  • Monster park
  • Monster park
  • Monster park
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1009608
Výrobce
Granna
Doporučený minimální věk hráče
7
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
4
Herní doba (min.)
30
Jazyková verze 
česká
319,- KčCena s DPH
skladem
Předpokládané doručení tohoto zboží při objednání je zítra 18.7.2019 v čtvrtek
Doprava již od 59,- Kč prostřednictvím Česká pošta - Balík Do balíkovny
Nákupem zboží získáte 12 věrnostních bodů (kreditů).
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

Ahoj, vítám vás v Monster parku!
Tak úžasné příšery jste ještě nikdy neviděli! Podívejte se, tamhle na obloze zrovna jedna létá! A vidíte ty dvě tam na pasece? Teď se ohlédněte: příšera číhá i v hlubinách tohoto jezera!  Takový Monster park nikde jinde nespatříte!  Ale co to slyším – vy si chcete vytvořit vlastní park? Tak to se povedlo! No, jen do toho, zkuste to! Mé dílo stejně nepřekonáte!

Asi bude třeba srazit tomu nafoukanému řediteli hřebínek a ukázat mu, jak má vypadat pořádný Monster park! Stávají se z vás manažeři nově vznikajících parků příšer. Snažíte se kupovat karty prapodivných tvorů, kteří se vznášejí ve vzduchu, kráčejí po zemi nebo žijí pod vodou. Jen díky rozumnému hospodaření s rozpočtem dosáhnete toho, že se před branami vašich parků budou tvořit fronty turistů z celého světa.


Rodinná hra pro nebojácné milovníky zábavních parků. Pořizujte si do svého parku různé příšery a zároveň se snažte vyhovět požadavkům návštěvníků. Kdo to dokáže nejlépe, získá nejvíce bodů a vyhraje!

Stávají se z vás manažeři nově vznikajících parků příšer. Snažíte se kupovat karty prapodivných tvorů obývajících různá prostředí a vylepšujete svůj park tak, abyste splnili co nejvíce požadavků náročných návštěvníků. To však vyžaduje rozumné hospodaření s rozpočtem. Zábavná, dynamická hra s jedinečným grafickým ztvárněním učí děti od 7 let strategicky myslet, odhadovat riziko, plánovat i operativně měnit cíle.

Obsah:
hrací plocha
4 plochy parku
90 karet příšer
15 karet vylepšení
16 karet turistů
45 žetonů bodů
startovací příšera
návod


 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.