Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Kdy se to stalo?
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
Zaklínač: Starý svět - předobjednávka
 Novinky
Karak 2 (Albi)Karak 2 (Albi)

Dlouho očekávané pokračování populární rodinné deskovky Karak je tu. Hrdinové opustili ruiny hradu, aby se vypořádali s nástrahami na povrchu. Shromážděte své oddíly a postavte se zlu v Karak 2. Zobrazit více...


Blackfire (novinky)Blackfire (novinky)

Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu jsou tu. Ujměte se jedné z dostupných železničních společností, vybudujte její síť a veďte ji k prosperitě. Během 12 her sledujte růst železnice v Americe. Vaše unikátní mapa vám zůstane napořád. Zobrazit více...


REXhry (novinky)

Amulet * Ptačí říše Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Relic: Nemesis

Relic: Nemesis
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1001876
Výrobce
Fantasy Flight Games
Doporučený minimální věk
14
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
4
Herní doba (min.)
120
Jazyková verze 
anglická
989,- KčCena s DPH
nedostupné
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    
Chaos has engulfed the far-flung Antian Sector. In this time of strife, can a divided Imperium survive against so many foes––or will the sector run red with the blood of the faithful while the great works of mankind burn?

In Nemesis, an expansion for Relic, dangerous new threats to the Imperium converge on the Antian Sector, pitting agents of the Imperium against their most feared foes yet.

Along with four new scenarios, new threat cards, and new wargear to tempt even the most puritanical agents of the Imperium, the Nemesis expansion also adds up to two more players to Relic for epic, six-player games. Nemesis also introduces the Enemies of the Imperium game mode, which allows up to two players to take on the role of a Nemesis, seeking to thwart the Imperium’s agents at every turn.

The Antian Sector faces danger like never before. Will you stand as a stalwart defender of the Imperium of Man? Or will you work to bring humanity to its knees as a Nemesis? The choice is yours.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)