Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Výbušní mimoni
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Albi (novinky)

Tainted Grail - Pád Avalonu kooperativní hra z prostředí artušovské mytologie, s propracovaným příběhem dostala nová rozšíření: Věky minulé a budoucí obsahuje a Ozvěny minulosti. zobrazit více...


Kingdom Rush - Trhlina v časeKingdom Rush - Trhlina v čase

Kingdom Rush: Trhlina v čase je desková hra na motivy populární videohry. Ve hře naleznete epickou kampaň o 10 scénářích se vzrůstající obtížností a herní mód Portálová bouře s náhodně generovanými nepřáteli pro ještě větší znovuhratelnost. zobrazit více...


MindOK (novinky)

MindOK novinky skladem: Port Royal: Big Box + promo, Ztracený ostrov Arnak: Velitelé expedic + promo a Timeʾs Up ! - Harry Potter … zobrazit více...

Nová hra z úžasného světa Dixitu.
  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

The Duke - Lords Edition

The Duke - Lords Edition
  • The Duke - Lords Edition
  • The Duke - Lords Edition
  • The Duke - Lords Edition
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1009187
Výrobce
Catalyst Game Labs
Doporučený minimální věk
13
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
2
Herní doba (min.)
30
Jazyková verze 
anglická
999,- KčCena s DPH
nedostupné
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    
Hra je v originálním cizojazyčném vydání (neobsahuje česká pravidla) a je určena pro hráče ovládající potřebné jazykové znalosti, nebo sběratele.


Levy. Maneuver. Conquer.

The Duke is a dynamic, tile-based strategy game with an old-world, feudal theme, high-quality wooden playing pieces, and an innovative game mechanism in its double-sided tiles. Each side represents a different posture ? often considered to be defensive or offensive ? and demonstrates exactly what the piece can do within the turn. At the end of a move (or after the use of a special ability), the tile is flipped to its other side, displaying a new offensive or defensive posture.

Each posture conveys different options for maneuver and attack. The full circle is a standard Move, the hollow circle the Jump, the arrow provides for the Slide, the star a special Strike ability and so on. Each turn a player may select any tile to maneuver, attempting to defend his own troops while positioning himself to capture his opponent's tiles. If you end your movement in a square occupied by an opponent's tile, you capture that tile. Capture your opponent's Duke to win!

Players start the game by placing their Duke in one of the two middle squares on their side of the game board. Two Footman are then placed next to the Duke. Each turn a player may choose to either move a single tile or randomly draw a new tile from the bag. With twelve different Troop Tiles, all double-sided, and sixteen total pieces for each player, the variety of game play is limitless.

Beyond the endless variety of the basic game, Terrain Tiles introduce a variety of game play options, altering the game board. These rules also include several alternate objectives, such as the challenging Dark Rider game which pits five Pikeman against a lone Knight.


 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)