Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Na křídlech draků
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Velkovšechno (REXhry)Velkovšechno (REXhry)

Chytrá kooperativní karetní hra Velkoměsto o stavění města dostává nové samostatné herní varianty: Velkostatek a Velkopark a celé to spojuje rozšíření Velkovšechno. K Velkoměstu je nyní dostupné i malé rozšíření Doprava. Zobrazit více...


ShogiShogi

Na prodejně máme opět skladem japonskou logickou hru pro dva hráče s názvem Shogi. Shogi jsou takovou komplexnější a zábavnější variantou šachu. Navíc tato verze Shogi odstraňuje potřebu znalosti japonského značení. Zobrazit více...


Albi (novinky)Albi (novinky)

Výroční limitované edice velice populárních karetních her Sabotér a 6 bere! Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Zeměplocha: čarodějky

Zeměplocha: čarodějky
  • Zeměplocha: čarodějky
  • Zeměplocha: čarodějky
  • Zeměplocha: čarodějky
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1002425
Výrobce 
Rex hry
Doporučený minimální věk
10
Minimální počet hráčů
1
Maximální počet hráčů
4
Herní doba (min.)
90
Jazyková verze 
česká
999,- KčCena s DPH
nedostupné
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

 
Není snadné vyučit se čarodějkou. Časné vstávání, neustálé přesčasy, mizivý plat a kritický nedostatek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Jeden den léčíte prase starého farmáře Chudokura, další odrážíte elfskou invazi. Naštěstí v tom nejste samy, a když se věci opravdu zvrtnou, objeví se třeba Bábi Zlopočasná a podá vám pomocnou ruku.

V této hře na sebe vezmete úlohu mladé čarodějnické učednice, jako je Tonička Bolavá nebo Petulie Chrupavková, a budete cestovat sem a tam po Lancre, pomáhat lidem, kde se dá, a odrážet zlé věci, když se objeví. Většinu problémů vyřeší trocha hlavologie, ale někdy se musíte uchýlit ke skutečné magii. Jen je nutné si dávat pozor, aby přemíra magie neproměnila mladou čarodějku v "Černou Alissu". S trochou spolupráce a trochou čaje s ostatními učednicemi to jistě zvládnete.

"Čarodějky" jsou druhý díl něčeho, z čeho se může vyklubat série stolních her na motivy veleúspěšné knižní řady Zeměplocha sira Terryho Pratchetta. První hra, "Zeměplocha: Ankh-Morpork", se prodala ve více než 50 000 kusech a sesbírala po celém světě oslavné recenze. Hra "Čarodějky" mapuje jiné zákoutí Plochy, kde žije mnoho populárních postav jako Nac Mac Fíglové, Casanovlez, Stařenka Oggová a slečna Klíšťová. Těm všem vdechl život štětec talentovaného Petera Dennise.

"Čarodějky" si mohou zahrát až čtyři hráči
 
Zeměplocha: Čarodějky jsou kooperativní hrou, kterou si mohou zahrát až čtyři hráči a všichni tak budou muset táhnout za jeden provaz při plnění úkolů po celém Lancre. Zároveň se ale každý z hráčů bude snažit dopadnout nejlépe a vyhrát. Hru lze ale také hrát v soutěživé nebo sólo variantě. V pravidlech najdete spoustu příkladů, které vám osvětlí jednotlivé situace, a v krabici je i přiložena karta s rychlým shrnutím pravidel.
 
Jedná se o rodinně laděnou hru, ze které budou mít radost nejen všichni fanoušci Zeměplochy.
 
Autor hry: Martin Wallace

Obsah:
1 barevný herní plán
55 ilustrovaných karet
80 ilustrovaných žetonů
4 desky čarodějné učednice
4 dřevěné figurky
4 speciální kostky
1 pomocnou kartu
1 česká pravidla 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)