Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Na křídlech draků
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Velkovšechno (REXhry)Velkovšechno (REXhry)

Chytrá kooperativní karetní hra Velkoměsto o stavění města dostává nové samostatné herní varianty: Velkostatek a Velkopark a celé to spojuje rozšíření Velkovšechno. K Velkoměstu je nyní dostupné i malé rozšíření Doprava. Zobrazit více...


ShogiShogi

Na prodejně máme opět skladem japonskou logickou hru pro dva hráče s názvem Shogi. Shogi jsou takovou komplexnější a zábavnější variantou šachu. Navíc tato verze Shogi odstraňuje potřebu znalosti japonského značení. Zobrazit více...


Albi (novinky)Albi (novinky)

Výroční limitované edice velice populárních karetních her Sabotér a 6 bere! Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu - Leandro Pinto

Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu - Leandro Pinto
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1023029
Výrobce
Mytago
Jazyková verze 
česká
Autor
Leandro Pinto
Počet stran
128
Rok vydání
2023
Vazba
brožovaná
239,- KčCena s DPH
do 5 dnů
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    


O čem je Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu?

V tomto gamebooku se ujmete role postavy, která vyšetřuje záhadnou smrt svého prastrýce, profesora Gammella, a odhaluje činnost sekty zasvěcené kosmické entitě Cthulhu. Při postupu příběhem činíte rozhodnutí, která určují výsledek a osud vaší postavy. Lovecraftovy příběhy se často zabývají tématy šílenství, zakázaného poznání a nepoznatelného, takže i v gamebooku Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu můžete očekávat temnou a znepokojivou, dramatickou atmosféru.


Koho gamebook potěší?

Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu je gamebook, který umožňuje čtenářům utvářet příběh prostřednictvím jejich rozhodnutí. Ponoříte se do lovecraftovského hororu s tématy existenciální hrůzy a bezvýznamnosti lidstva a odnesete si zážitek nutící k zamyšlení. Toto interaktivní dobrodružství do mýtu Cthulhu je ideální pro Lovecraftovy nadšence a ty, kteří hledají napínavé, individuální čtení.
Vítejte ve světě H. P. Lovecrafta

Howard Phillips Lovecraft, pro mnohé známý jako H. P. Lovecraft, byl na počátku 20. století plodným americkým spisovatelem weird literatury a hororu. Ačkoli se mu za života dostalo jen málo uznání, Lovecraftovo dílo zanechalo ve světě literatury a popkultury nesmazatelnou stopu. Jeho jedinečný styl kosmického hororu a vytvoření Mýtu Cthulhu inspirovaly celé generace spisovatelů, a to včetně autora gamebooku Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)