Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Na křídlech draků
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Velkovšechno (REXhry)Velkovšechno (REXhry)

Chytrá kooperativní karetní hra Velkoměsto o stavění města dostává nové samostatné herní varianty: Velkostatek a Velkopark a celé to spojuje rozšíření Velkovšechno. K Velkoměstu je nyní dostupné i malé rozšíření Doprava. Zobrazit více...


ShogiShogi

Na prodejně máme opět skladem japonskou logickou hru pro dva hráče s názvem Shogi. Shogi jsou takovou komplexnější a zábavnější variantou šachu. Navíc tato verze Shogi odstraňuje potřebu znalosti japonského značení. Zobrazit více...


Albi (novinky)Albi (novinky)

Výroční limitované edice velice populárních karetních her Sabotér a 6 bere! Zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Alhambra - 4. rozšíření - Kalifova klenotnice

Alhambra - 4. rozšíření - Kalifova klenotnice
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1001247
Výrobce
Corfix
Doporučený minimální věk
8
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
6
Herní doba (min.)
60
Jazyková verze 
česká
399,- KčCena s DPH
nedostupné
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

Toto rozšíření obsahuje čtyři různé moduly, které je možné libovolně, jednotlivě nebo společně, kombinovat se základní hrou a moduly všech ostatních rozšíření. Přitom primárně platí pravidla základní hry.
 

  • Klenotnice: Nepřátelé se blíží! Kalifova pokladna musí být vyklizena a poklady je třeba odvézt do bezpečí. Truhly s poklady se postaví do barevně vhodné budovy. Při hodnocení přinesou body navíc.
  • Stavební mistři: Karty stavebních mistrů usnadňují přestavbu Alhambry. To je výhodou nejen při základní hře. Přitažlivé hrací kombinace se nabízejí také s ostatními moduly jako ?stavební hutě?, ?bazary? nebo ?obchodní cestující?. Nové možnosti vznikají také díky tomu, že tyto karty lze navíc použít jako peníze.
  • Útočníci: Nebezpečí pro Alhambru. Byli spatření útočníci! A co horšího, naše vítězné body jsou v ohrožení, protože budovy s chybějícím zdivem jsou nechráněné a hrozí odečtení bodů.
  • Bazary: Do hry vstupuje nový druh budov: bazary. Jsou-li optimálně přistavěny k Alhambře, mohou přinést až 24 bodů navíc za sousedící budovy stejné barvy, bohužel však jen v posledním hodnocení.


Obsah:

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)