Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Výbušní mimoni
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
Albi (novinky)

Tainted Grail - Pád Avalonu kooperativní hra z prostředí artušovské mytologie, s propracovaným příběhem dostala nová rozšíření: Věky minulé a budoucí obsahuje a Ozvěny minulosti. zobrazit více...


Kingdom Rush - Trhlina v časeKingdom Rush - Trhlina v čase

Kingdom Rush: Trhlina v čase je desková hra na motivy populární videohry. Ve hře naleznete epickou kampaň o 10 scénářích se vzrůstající obtížností a herní mód Portálová bouře s náhodně generovanými nepřáteli pro ještě větší znovuhratelnost. zobrazit více...


MindOK (novinky)

MindOK novinky skladem: Port Royal: Big Box + promo, Ztracený ostrov Arnak: Velitelé expedic + promo a Timeʾs Up ! - Harry Potter … zobrazit více...

Nová hra z úžasného světa Dixitu.
  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

DungeonQuest

DungeonQuest
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1001808
Výrobce
Fantasy Flight Games
Doporučený minimální věk
13
Minimální počet hráčů
1
Maximální počet hráčů
4
Herní doba (min.)
90
Jazyková verze 
anglická
1 499,- KčCena s DPH
nedostupné
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

Dungeonquest je remake klasické hry od Games Workshop, ve které se hráči vypravují do podzemích chodeb, aby naloupili co nejvíce pokladů a ve zdraví se s nimi vrátili na čerstvý vzduch. Jde o svižnou a zábavnou hru, ve které je častější sejít ze světa neobvyklou smrtí v temnotách hlubokého podzemí než se vrátit s plnými kapsami peněz domů.

Každý hráč představuje jednoho hrdinu s unikátními schopnostmi a charakteristikami. Cílem hry je shromáždit poklady s největší cenou a navíc přežít cestu podzemím a vrátit se zpět na zemský povrch. Vyhrává ten přeživší hráč, který vynese nejvíce cenností.

Během hry procházejí hráči podzemím, objevují podzemní chodby a místnosti, prohledávají výklenky a skrýše a snaží se dobloudit doprostřed podzemí, kde je dračí pokladnice s nezměrnými cennostmi, na kterých dřímá krutý ohnivý drak. Během cesty se hráči utkávají se spletitým podzemím s tajnými chodbami, musí se vyhýbat pastem a bojovat s nestvůrami. Každé setkání s pastí nebo toulajícím se monstrem může být smrtelné a tak je třeba vážit každý krok a mít i trochu štěstí.

Pokud se hráči podaří dostat se až do dračí pokladnice, může zde sbírat poklady. Avšak běda, jestli se přitom drak probudí. Hráč může hromadit poklady jak dlouho chce, avšak stále stoupá pravděpodobnost, že se drak probudí a usmaží ho svým plamenným dechem.

Jakmile má hráč dost pokladů, může se vydat na cestu zpět, která je stejně složitá jako cesta dovnitř. Každé střetnutí s pastí může být hrdinovo poslední, každá nestvůra může zasadit smrtící úder a dobrodruh již nikdy nespatří sluneční svit. A pokud se hrdina jen zpozdí a dorazí k branám podzemí po západu slunce, nalezne je neprodyšně zapečetěné a ven se již nedostane.

Ve hře naleznete i karty hrdinů pro hry Runebound, Runewars a Descent, které využívají stejné figurky.

Obsah:
1 pravidla hry
1 hrací plán
6 figurek hrdinů
50 karet podzemí
8 dračích karet
32 karet pokladů
15 karet pastí
15 karet dveří
15 karet krypty
15 karet mrtvol
30 karet hledání
12 karet run
40 karet katakomb
54 bojových karet
44 karet sil
117 dílků podzemí
20 žetonů nestvůr

100 rozličných žetonů 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)