Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
MINDOK slaví 15 let. Oslavte to s námi skvělou akcí na naše hry.
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
REXhry (novinky)

Karetní hra Království Valerie, staňte se novým Velkým duchem lesa ve hře Bitoku a nakrmte Hladové příšerky. Dotisky her: Noe, Hrdina v kostce včetně rozšíření Bestiář. zobrazit více...


MindOK (novinky)

Zábavná rodinná hra Toulavé věže. Samostatně hratelné pokračování populární hry MikroMakro 3, rozšíření pro Stezky tukanů - Přívozy a hra Desítka má nové okruhy otázek. zobrazit více...


Blackfire (novinky)

Závodní hra HEAT, Epická roll&write hra Twilight Inscription a dvě rozšíření: Na louce - Po proudu a Canvas: Zrcadlení. zobrazit více...

Nová hra z úžasného světa Dixitu.
  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Hexen Rennen

Hexen Rennen
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1001609
Výrobce
Corfix
Doporučený minimální věk
7
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
4
Herní doba (min.)
30
Jazyková verze 
česká pravidla
499,- KčCena s DPH
nedostupné
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

Všechny čarodějnice (každý hráč má tři) se postaví na start a závody mohou začít. Hráč na tahu si hodí kostkou a posune jednu ze svých čarodějnic o příslušný počet políček dopředu. Potom se odkryje žeton, na kterém čarodějnice přistane.

Pokud je odkrytý žeton ve stejné barvě jako čarodějnice, může čarodějnice poskočit dopředu o tolik políček, kolik udává číslo na žetonu.

...Objeví-li se dokonce čarodějnické znamení vlastního klanu, může hráč vynést libovolnou kartu a poskočit o počet políček, kolik ukazuje karta.

Ale pozor! Pokud čarodějnice skočí na políčko se symbolem jiného klanu, potom může hráč, jemuž tento klan patří zahrát svou kartu a poslat tak čarodějnici zpět. S kartami je potřeba dobře hospodařit, protože zahrané karty již nelze znovu použít.

Čarodějnice se snaží doletět na cílové políčko s největší hodnotou, aby tak měly na konci hry bodovou výhodu. Hra končí když se prvnímu klanu podaří dostat do cíle všechny tři čarodějnice.

Obsah:
48 hracích karet
12 dřevěných čarodějnic
2 malá dřevěná košťata
48 žetonů
1 kostka
1 cílová deska
pravidla


 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)