Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
Česká poštaDPDPPLZásilkovna.czPřátelský e-shop
  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte jmenovku na Instagramu a sledujte ostrovher.

Memoarrr!

Memoarrr!
  • Memoarrr!
  • Memoarrr!
  • Memoarrr!
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1006843
Výrobce
MindOK
Doporučený minimální věk hráče
5
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
4
Herní doba (min.)
15
Jazyková verze 
česká
315,- KčCena s DPH
skladem
Předpokládané doručení tohoto zboží při objednání je zítra 22.11.2019 v pátek
Doprava již od 59,- Kč prostřednictvím Česká pošta - Balík Do balíkovny
Nákupem zboží získáte 12 věrnostních bodů (kreditů).
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

Když na hráče přijde řada, odkryje kartu, na níž by se buď zvířátko, nebo krajina měla shodovat se zvířátkem nebo krajinou z naposledy otočené karty. Pokud někdo odkryje kartu bez spojení k předchozí otočené, tento hráč vypadává. Takhle se pokračuje do té doby, než poslední zbývající hráč-pirát najde jeden z cenných pokladů. Poté jsou všechny odkryté karty s místy otočeny lícem dolů a pokračují již zase všichni v odkrývání karet.

Vzhledem k tomu, že karty během hry nezmění pozici, hráči sbírají více a více informací, což jim umožňuje odhalit nové spojení - ale někdy prostě potřebují i trochu štěstí, aby poklad nalezli.

Pokročilí hráči můžou během otáčení karet hrát i těžší variantu, ve které má každé zvíře i nějakou připřazenou činnost, která se spustí ve chvíli, kdy hráč nalezne spojení (pár) v předchozí kartě.


Obsah:
25 karet míst: Na přední straně je vždy unikátní kombinace obrázku krajiny a zvířátka. Na kartách se vyskytuje 5 různých zvířátek a 5 různých krajinek (míst).
7 karet s poklady: Na lícové straně je vždy obrázek 1 až 4 drahokamů – rubínů.
3 karty se sopkou
1 velká oboustranná karta: Na přední straně je zobrazené rozestavění na začátku hry. Na zadní straně je nakreslená příprava hry.
4 přehledy (pro každého hráče 1): na přední straně je krátký souhrn pravidel. Na zadní straně jsou pravidla pro složitější variantu hry, kdy zvířátka mají ještě přiřazenou nějakou aktivitu.

 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.