Ostrov her - Společenské deskové hry a hlavolamy
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
Česká poštaDPDPPLZásilkovna.czPřátelský e-shop
 Novinky
Pokémon Sword & Shield - Rebel Clash

Nová sada karet Pokémon Sword & Shield - Rebel Clash pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG je od 1.5.2020 k dispozici. zobrazit více...


Azul - Letohrádek

Světově populární série rodinných her Azul se nyní rozšířila i o pěkně barevný Azul - Letohrádek v českém vydání od MindOK, určitě vyzkoušejte. zobrazit více...


Ve stínu pyramid

Ve stínu pyramid je výborný deckbuilding, který se vám vejde i do kapsy :) zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte jmenovku na Instagramu a sledujte ostrovher.

Povídačky junior

Povídačky junior
  • Povídačky junior
  • Povídačky junior
  • Povídačky junior
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1002655
Výrobce
Aligames
Doporučený minimální věk
7
Minimální počet hráčů
2
Jazyková verze 
česká
219,- KčCena s DPH
nedostupné
Doprava již od 59,- Kč prostřednictvím Česká pošta - Balík Do balíkovny
Nákupem zboží získáte 8 věrnostních bodů (kreditů).
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    


Jednoduchá zábavná i naučná hra určená pro 1 dospělého a min. 1 dítě ve věku 7-11 let.

Hra Povídačky rozvíjí a podporuje  vzájemnou komunikaci a porozumění mezi rodiči a dětmi, sourozenci i prarodiči. Rozvíjí paměť, fantazii i pozorovací talent a napomáhá zlepšovat vyjadřovací schopnosti dětí.


Cílem hry je vzájemné porozumění v rodinách s mladšími školními dětmi, aby si rodiče s dětmi více povídali, zkoušeli svůj postřeh, vyprávění vlastních příběhů i zábavné soutěžení a poznávali světa kolem nás. Povídačky otevírají otázky na situace, se kterými se mohou děti setkat v běžném životě a zkouší si na ně zareagovat a dospělí mohou dětem poodhalit své zkušenosti a zážitky z dětství.

Otázky a úkoly ve hře byly konzultovány s dětskou psycholožkou a speciální pedagožkou paní Androniki Valentovou. Hru využívají ve své praxi již mnohé logopedické ordinace, které ji doporučují zejména jako velmi dobrou pomůcku k podpoře rozvoje slovní zásoby a větné stavby a také k fixaci procvičovaných hlásek a tempa řeči a také k rozvoji paměti a pozornosti. Hra má rovněž podporu Asociace logopedů ve školství a Asociací klinických logopedů.


Obsah:
44 kartiček na karabině, které jsou tematicky doplněny barevnými obrázky s 360 otázkami a úkoly rozdělenými do 5 oblastí– přátelské rodinné povídánípozorování detailů a maličkostí na obrázcích,  rozvoj fantazie při vyprávění vlastních příběhů , poznávání světa kolem nás i zábavné soutěžení.
Jednotlivé kartičky jsou potažené laminem, proto nevadí, když na ně děti budou chytat mokrýma nebo špinavýma rukama, snadno se otřou a hraje se dál.
Pravidla hry

 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.