Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko
Výbušní mimoni
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
TLAMA games (novinky)

Poslední rozšíření ke hře Architekti Západního království s názvem Majestátní Monumenty doplňuje sběratelská krabice s insertem a hrací neoprenová podložka. zobrazit více...


Albi (novinky)

Tainted Grail - Pád Avalonu kooperativní hra z prostředí artušovské mytologie, s propracovaným příběhem dostala nová rozšíření: Věky minulé a budoucí obsahuje a Ozvěny minulosti. zobrazit více...


Kingdom Rush - Trhlina v časeKingdom Rush - Trhlina v čase

Kingdom Rush: Trhlina v čase je desková hra na motivy populární videohry. Ve hře naleznete epickou kampaň o 10 scénářích se vzrůstající obtížností a herní mód Portálová bouře s náhodně generovanými nepřáteli pro ještě větší znovuhratelnost. zobrazit více...

Nová hra z úžasného světa Dixitu.
  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.
NÁŠ TIP

Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků

Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků
  • Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků
  • Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků
  • Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků
  • Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků
  • Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků
  • Puzzle se zvířátky: F. K. Waechters - 33 dílků
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1008340
Výrobce
Meter Morphosen GmbH
Doporučený minimální věk
4
499,- KčCena s DPH
skladem
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    


Hledáte zajímavý dárek k narozeninám či jiné příležitosti?

Unikátní puzzle je zabaleno v robustní krabici zdobené vystouplým obrázkem zvířátek a lesklým lakem. Uvnitř naleznete krásně malované puzzle s 33 zvířátky.

Umístěte papouška na krokodýlí čenich, pes má své místo na lvích tlapách, medvěd sedí na krokodýlovi… Jemné detaily zvířátek prověří schopnosti malých hráčů při skládání tohoto puzzle, a navíc se mohou naučit, jak jednotlivá zvířátka vypadají nebo jmenují.
Puzzle a jednotlivá zvířátka jsou vyrobena z masivního kartonu a jistě budou inspirací pro další zábavu malých hráčů a dospělý se mohou kochat nádhernou inkoustovou a akvarelovou kresbou zvířátek.

Krásně barevný obrázek nakreslil v roce 1972 Friedrich Karl Waechter inkoustem a akvarelovými barvami. Významný německý karikaturista, autor a dramatik Friedrich Karl Waechter založil v sedmdesátých letech umělecký směr, tzv. Novou frankfurtskou školu, která sdružovala jak spisovatele, tak autory grafických románů, ale i karikaturisty.

Poté, co se sám stal otcem, začal Waechter publikovat dětské knihy, kde se snažil děti zapojit do příběhu tak, že samy měly dokončovat obrázky, vystřihovat určité části, dopisovat části příběhu. Expresivní knížky apelovaly jak na děti, tak na dospělé, aby rozvíjeli své umělecké nadání a knihy se staly v Německu velice populárními.

Puzzle obsahuje 33 zvířátek.


 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)