Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
Česká poštaDPDZásilkovna.czPřátelský e-shop

Povídačky kids

Povídačky kids
  • Povídačky kids
  • Povídačky kids
  • Povídačky kids
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1002654
Výrobce
Aligames
Doporučený minimální věk hráče
3
Minimální počet hráčů
2
Jazyková verze 
česká
249,- KčCena s DPH
nedostupné
Doprava již od 59,- Kč prostřednictvím Česká pošta - Balík Do balíkovny
Nákupem zboží získáte 9 věrnostních bodů (kreditů).
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    
Rodinná komunikační hra POVÍDAČKY kids pro rodiny s dětmi 3-7 let.


Jednoduchá zábavná i naučná hra určená pro 1 dospělého a min. 1 dítě ve věku 3- 7 let.

Cílem hry Povídačky rozvoj vyjadřovacích schopností, slovní zásoby, paměti a fantazie u dětí předškolního věku. Povídačky otevírají otázky na situace, se kterými se mohou děti setkat v běžném životě a zkouší si na ně zareagovat a dospělí mohou dětem poodhalit své zkušenosti a zážitky z dětství.

Otázky a úkoly ve hře byly konzultovány s dětskou psycholožkou a speciální pedagožkou paní Androniki Valentovou i logopedkou paní Anetou Betuštiákovou a hra byla osobně vyzkoušena s dětmi ve věku 3-7 let v mateřské škole Montessori pohybové školičce na Praze 5. Hru využívají ve své praxi již vybrané mateřské školy i mnohé logopedické ordinace, které ji doporučují zejména jako velmi dobrou pomůcku k podpoře rozvoje slovní zásoby a větné stavby a také k fixaci procvičovaných hlásek a tempa řeči a také k rozvoji paměti a pozornosti. Hra má rovněž podporu Asociace logopedů ve školství a Asociací klinických logopedů.


Obsah:
52 kartiček na karabině, které jsou tematicky doplněny barevnými názornými obrázky s 400 otázkami a úkoly rozdělenými do 4 oblastí, které rodiny sbližují – přátelské rodinné povídání, veselé zpívání, pozorování detailů a maličkostí i rozvoj fantazie při vyprávění vlastních příběhů s předem stanovenými 3 slovy.
Jednotlivé kartičky jsou potažené laminem, proto nevadí, když na ně děti budou chytat mokrýma nebo špinavýma rukama, snadno se otřou a hraje se dál.
Pravidla hry.


 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.