Ostrov her - Společenské deskové hry a hlavolamy
Small World of Warcraft
 Bezpečné platby online
GoPayVisa
MasterCardMaestro
 Dopravu zajišťuje
PPLZásilkovna.czČeská poštaPřátelský e-shop
 Novinky
První novinky letošního roku

První novinky letošního roku: Stezky tukanů, Legendy Západu - Vysoké sázky (3. rozšíření), Spiknutí: Království Hlubiny a Splendor Marvel jsou již k dispozici.


Nové hry (Blackfire)

Nové rozšíření pro oblíbenou party hru Dixit, rodinná hra Labužníci, Paranormální detektivové a karetní blafovací hra Pikantní kočky. zobrazit více...


Dragomino

Hra Dragomino je samostatná hra ze světa Kingdomino určená pro menší děti, a právě nám dorazila do obchodu.  zobrazit více...

  • Jmenovka Instagram Ostrovher
    InstagramNaskenujte QR jmenovku a sledujte ostrovher na Instagramu.

Hladový aligátor

Hladový aligátor
  • Hladový aligátor
  • Hladový aligátor
  • Hladový aligátor
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1001185
Výrobce
Mattel
Doporučený minimální věk
5
Minimální počet hráčů
2
Maximální počet hráčů
2
Herní doba (min.)
15
Jazyková verze 
česká
549,- KčCena s DPH
nedostupné
Doprava již od 59,- Kč prostřednictvím Česká pošta - Balík Do balíkovny
Nákupem zboží získáte 21 věrnostních bodů (kreditů).
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    

Hra v sobě kombinuje strategické plánování s troškou napětí. První tým, který se dostane na druhou stranu, vyhrává. Nezapomeň, že pod mostem číhá hladový aligátor, který by tě poslal zpět na začátek hry.

S touto veselou dětskou hrou se přenesete do tropů! Papoušci s kokosy a opičky s banány se snaží přejít přes úzký vratký most. Hráči se střídají v hodu aligátorem, kterým se snaží zavadit o prkno se soupeřovými figurkami. V případě zásahu je posílají na start. Zároveň tím určují, o kolik políček si mohou posunout ty své (prkénka očíslována 1–3). Tato zábavná hra u dětí procvičuje:
  • Zručnost - když děti hází aligátorem, musí správně cílit na figurky protihráče.
  • Taktizování – hra nabízí tři úrovně obtížnosti. V náročnějších úrovních lze využívat různých taktik při posunu figurek.
Hra v sobě také kombinuje strategické plánování (o kolik políček se potřebuji posunout = kterou figurku se pokusím shodit) s troškou napětí (vratká lávka a pod ní číhající aligátor). Díky různým úrovním obtížnosti, které se od sebe liší počtem figurek a jejich způsobem posunu po mostě, se průběžně hra přizpůsobuje vývoji dítěte a nabízí mu tak stále nové výzvy. Se zvládnutím další úrovně obtížnosti může dítě samo pozorovat své pokroky a dovednosti. Velmi zajímavé je pravidlo určující, kdo poprvé začíná – ten, kdo má dříve narozeniny – dítě se tak nenásilnou formou seznamuje s kalendářem a poznává, že některé věci jsou dány objektivně, tedy zcela nezávisle na náhodě, jak tomu bývá například u losování či hodu kostkou. První tým, který se dostane na druhou stranu, vyhrává. Podaří se vám přeskákat přes most, aniž byste se stali svačinkou hladového aligátora?
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.